Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 267 914 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS

100% Gry

sobota, 20 czerwca 2009 14:39
100% Gry
100% gry

Uwaga! Nie zamieściłem tutaj sposobu czy opisu przejścia danej rzeczy. Takowy znajdziecie w poszczególnych podrozdziałach naszego serwisu.

1. Misje główne fabuły

Szereg misji podstawowych, które popychają fabułę gry do przodu. Ich ukończenie jest najważniejsze!

2. Misje R3

Misje wykonywane w aucie, polegają na przechodzeniu kolejnych poziomów, z których każdy trudniejszy jest od poprzedniego.

3. Sekrety

Zrób 100 graffiti (Los Santos) i 50 zdjęć (San Fierro) oraz zbierz 50 podków (Las Venturas) i 50 ostryg (San Andreas).

4. Szkoły

Ukończ każdą szkołę dostępną w San Andreas (przynajmniej na brązowy medal): jazdy autami, motorami, latania oraz pływania łodziami.

5. Biznesy

Wykonaj zadania we wcześniej zakupionych budynkach:

RS Haul
ZERO RC Shot
Vank Hoff Hotel
Hunter Quarry

6. Posiadłości

Wykup wszystkie posiadłości zaznaczone na mapie ikonką „zielonego domku”.

7. Misje kurierskie

Zalicz trzy misje kurierskie w następujących lokacjach:

Roboi's Food Mart Asset
Hippy Shopper Asset
Burger Shot Asset

8. Strzelnica

W paru salonach Ammu-Nation dostępna jest strzelnica, na której zaliczyć możesz sprawdzian strzelania. Poziomy są cztery i wszystkie należy zaliczyć za jednym podejściem:

Pistol Challenge
SMG Challenge
Shotgun Challenge
AK-47 Challenge

9. Wyścigi

Nielegalne wyścigi zaliczyć możesz w każdym mieście w San Andreas. Są one oznaczone na mapie czarno-białą flagą.

10. Zawody

Turnieje, w których bierzesz udział na określonym pojeździe, a następnie musisz wykonać jakieś zadanie. Oto wyzwania w jakich możesz wziąć udział:

BMX Challenge
Mount Chilliad Challenge
NRG-500 Challenge

11. Zawody na stadionie

Zawody na stadionach rozlokowanych w każdym mieście. Tutaj macie ich listę:

8-Track
Blood Bowl
Dirt Track
Kickstart

12. Import/Export

Musisz dostarczyć do portu 30 aut, po dziesięć na każdej z trzech list. Samochodów szukasz po całym stanie San Andreas.

13. Siłownie

Zmierz się z mistrzami walk na każdej z trzech siłowni.

NAGRODY ZA 100% GRY

Hydra i Rhino w Ganton
Nieskończona ilość amunicji
Milion dolców
Samochody odporne na zniszczeniaPodziel się
oceń
3
3

komentarze (4) | dodaj komentarz

Solucja

sobota, 20 czerwca 2009 14:35

 • Solucja Gry
  Los Santos

  Intro

  Nazwa: Introduction
  Nagroda: Brak

  CJ, po pięciu latach spędzonych w Liberty City, wraca do rodzinnego miasta Los Santos. Jego przygoda nie zaczyna się jednak dobrze. „Na dzień dobry” zostaje wrobiony w morderstwo, którego wcale nie popełnił! Dzieje się tak za sprawą dwóch skorumpowanych gliniarzy: Franka Tenpenniego oraz Eddiego Pulskiego. Po krótkiej przejażdżce, policjanci wysadzają Carla. Niestety, to nie koniec jego nieszczęść! Jak się po chwili okazuje, CJ znajduje się na terenie wrogiego gangu! Musisz brać szybko nogi za pas albo przedwcześnie pożegnasz się z życiem. „Pożycz”, więc nieopodal stojący BMX. Twoim zadaniem jest dotarcie na podwórko w Ganton. Pamiętaj, aby kierować się w kierunku kolorowego kwadracika, znajdującego się na radarze, w lewym, dolnym rogu ekranu. Po niedługiej przejażdżce dotrzesz, w końcu do celu. Misja zakończona. Witaj w domu Carl, witaj z powrotem!!

  Nazwa: Big Smoke
  Nagroda: Respekt +

  Ta misja jest częściowo powiązana z poprzednią, ponieważ wykonujesz ją bezpośrednio po tamtej (nie masz nawet chwili odpoczynku). Wsiądź, więc na rower i, z kilkoma innymi kumplami, wyrusz w miasto. Nie ma jednak tak łatwo jak Ci się wydaje. Goniony jesteś, przez wrogi gang, The Ballas, który ostrzeliwuje Cię z samochodu (tzw. drive-by)... Zgub go. Jeżeli ta (nie dość trudna) sztuka powiedzie się, wróć spokojnie do domu. Nagrodą, oprócz zwiększonego respektu, jest możliwość zapisywania gry w domku rodziny Johnsonów.

  Nazwa: Ryder
  Nagroda: Respekt +

  W tej misji poznajemy kolejnego przyjaciela Twojego gangu, Rydera. Misja sama w sobie to kaszka z mleczkiem. Najpierw, Ryder zapoznaje Cię z miejscowym fryzjerem, u którego należy zmienić fryzurę (na dowolną). Następnie idziecie coś przekąsić do restauracji, znajdującej się naprzeciwko. Zwykły posiłek kończy się ucieczką przed wnerwionym kelnerem z shoutganem! (nie pytajcie dlaczego :P). Wsiadaj, więc do niedaleko ustawionego samochodu i wróć (ew. ucieknij) do domu. Od tego momentu możesz korzystać z usług fryzjera oraz pożywiać się we wszystkich, dostępnych fast-foodach.

  Sweet

  Nazwa: Tagging Up Turf
  Nagroda: 200$, Respekt +

  Pierwsza misja jaką dostajesz od swojego brata Sweet’a. Wsiadasz razem do stojącego pod domem Greenwood’a i ruszasz w oznaczone miejsce. Tam, brachol pokazuje Ci jak należy używać sprayu. Twoim zadaniem jest znalezienie i zamalowanie kilku tagów wrogiego gangu znajdujących się w pobliżu. Tagi są zaznaczone na radarze kolorem zielonym. Po zamalowaniu dwóch najbliższych, wróć do samochodu i jedź w inne miejsce. Tutaj do obtagowania masz trzy graffiti. Zadanie jest troszkę trudniejsze niż w przed chwilą, ale trudniejsze wcale nie oznacza, że trudne. Pierwszy z tagów znajduje naprzeciwko miejsca, w którym wysiadłeś. Następny namalowany jest na murze troszeczkę w lewo, pomiędzy pomarańczowym blokiem, a fast-foodem. Tutaj sprawa ma się jednak nieco trudniej, bo stoją przy nim dwaj członkowie gangu Ballas. Najlepiej potraktować ich farbą w oczy, która na pewno ostudzi zapał obu delikwentów. Ostatniego taga znajdziemy na dachu pobliskiego budynku. Przeskocz płot, wespnij się po półce, przez co znajdziesz się w pożądanym miejscu. Na koniec, wsiądź do samochodu, którym przed chwilą podjechał pod Ciebie Sweet i odjedź z nim pod dom.

  Nazwa: Cleaning The Hood
  Nagroda: Respekt +

  Czas na małą rozróbę! Wraz z Ryderem podjedź pod dom niedaleko siłowni, aby zobaczyć się z B-Dup'em. Następnie, parę metrów dalej, „spotkaj” się z dealerem narkotyków. Zabij go, a następnie zabierz mu kij baseballowy. Kolejnym Twoim celem jest mieszkanie w Idlewood. Okazuje się, że gang Ballas wyrządza tam sobie „imprezę narkotykową”. Należy im przeszkodzić. Razem z Ryderem, uzbrojeni w kije baseballowe, wkraczacie do akcji. Najlepiej będzie jak na początek zajmiesz się gościem ubranym na czarno, który trzyma w ręku taką samą broń jak Ty. Z resztą wrogów pójdzie już z górki, ponieważ nie posiadają oni żadnego niebezpiecznego narzędzia. Po udanym „szturmie” wróć spokojnie do Ganton.

  Nazwa: Drive-Thru
  Nagroda: 200$, Respekt +

  Postanowiłeś, wraz z kilkoma kumplami, udać się na małą wyżerkę. Twoim celem jest Cluckin’ Bell znajdujący się niedaleko. Nie wszystko idzie jednak po waszej myśli. W trakcie zamawiania posiłku zostajecie ostrzelani z pojazdu przez gang Ballas. Ruszacie w pościg. Ty musisz jedynie kierować pojazdem, zaś Twoi kumple zajmą się całą resztą. Na koniec odwozisz wszystkich na podwórko w Ganton, a Big Smoka do jego domu w Idlewood.

  Nazwa: Nines And AK's
  Nagroda: Respekt +

  Jedź, wraz ze Smokiem, na trening strzelania do domku Emmeta. Składa się on z czterech części. Wszystkie są bardzo proste. Pierwsze trzy polegają na strzelaniu do coraz większej ilości butelek. W ostatniej należy trafić w bak samochodu tak, aby ten po jednym strzale wybuch. Jak zaliczysz wszystkie próby odwozisz Big Smoka do domu. Następnie odbierz telefon od Sweet’a, z którego to dowiadujesz się, iż powinieneś przyodziać strój w kolorach waszego gangu. W tym celu odwiedź sklep Binco, w którym kupujesz coś zielonego (najlepiej bluzę). Misja zaliczona. Od tej pory sklepy z odzieżą Binco stoją przed Tobą otworem, a w miejscu gdzie trenowałeś strzelanie możesz, co jakiś czas, zaopatrywać się w pistolet za darmo!

  Nazwa: Drive-By
  Nagroda: 500$, Respekt +

  Walki z gangiem Ballas ciąg dalszy... Wsiądź, wraz z przyjaciółmi, do samochodu i jedź w wyznaczone miejsce. Od tej pory zaczyna się strzelanina. Twoim zadaniem, tak jak poprzednio, jest tylko i wyłącznie prowadzenie samochodu, a kumple zrobią co do nich należy. Uważaj tylko na wytrzymałość pojazdu, która spada szybciej niż Ci się wydaje. Po rozwaleniu 3 grupek, dostajesz na konto 2 gwiazdki policyjne. Znajdź najbliższe Pay’n’Spray, przemaluj wóz i wróć do domu.

  Nazwa: Sweet's Girl
  Nagroda: Respekt +

  Sweet wraz ze swoją dziewczyną zostali uwięzieni w mieszkaniu w Willowfield przez gang Seville Boulevard. Musisz go uwolnić! W tym celu weź pierwszy, lepszy samochód i jedź we właściwe miejsce. Tam do zabicia masz kilku wrogów. Możesz zrobić to na dwa sposoby. Pierwszy z nich, chyba łatwiejszy, polega na tym, aby ich po prostu rozjechać. Uważaj jednak na auto, które w każdej chwili może wybuchnąć. Drugi i o wiele trudniejszy sposób to wyjście z pojazdu i strzelanie do przeciwników. To od Ciebie zależy, którą opcję wybierzesz. Po udanej akcji wsiądź w jakiś czteroosobowy wóz i zabierz Sweeta wraz z jego dziewczyną do domu.

  Nazwa: Cesar Vialpando
  Nagroda: Dwa razy tyle, ile postawiłeś

  Czas na małą potańcówkę. Weź obojętnie jaki samochód, a następnie podjedź pod dom Cesara, chłopaka Twojej siostry. Pożyczy Ci on low-ridera z hydraulicznym zawieszeniem, którego musisz stunningować w pobliskim garażu. Ulepszoną bryką udaj się na plac znajdujący się obok stacji kolejowej. Odbywa się tam turniej w „tańczeniu” samochodami. Twoim zadaniem jest zdobyć więcej punktów niż konkurent (na początku ustalasz stawkę o jaką walczycie). Może wydaje się to trudne, ale wcale takie nie jest. Na dole ekranu masz obręcz i kiedy strzałka będzie dokładnie w niej, naciśnij odpowiedni przycisk. Czym więcej takich perfekcyjnych naciśnięć wykonasz pod rząd, tym więcej punktów za to dostaniesz. Jeżeli wygrasz, misja zakończy się sukcesem.

  Big Smoke

  Nazwa: OG Loc
  Nagroda: Respekt +

  Pierwsza misja jaką dostajesz od przyjaciela OGF, Big Smoka. Pierwszą rzeczą jaką musisz zrobić to odebrać z więzienia, nieudolnego rapera, OG Loca. Następnie jedź z nim pod dom faceta, który kiedyś ukradł mu rymy. Ten, po krótkiej rozmowie, wsiada na motor i zaczyna uciekać. Ruszacie w pościg. Mimo, iż OG Loc strzela do uciekiniera to zabicie go podczas jazdy jest praktycznie niemożliwe. Trzeba po prostu dojechać do końca trasy. Tam facet zsiada z pojazdu i wraz z kilkoma Ballasami, zaczyna do was strzelać. Odpowiedzcie mu tym samym, wystarczy kilka celnych trafień. Na koniec zadania, odwieź OG Loca do Burger Shot’a. Od tej pory możesz wykonać dla niego parę misji.

  Nazwa: Running Dog
  Nagroda: Respekt +

  Weź samochód Big Smoke’a i jedźcie razem na teren gangu Los Santos Vagos. Macie się tam spotkać z meksykaninem. Jednak jak to w życiu gangstera bywa, bez przeszkód się nie obędzie. Na miejscu zastaniesz dwóch, nie najmilej do was nastawionych gostków. Jednego pozbywa się Smoke, drugi jest dla Ciebie. Goń go. Nie przejmuj się członkami LSV, którzy do Ciebie strzelają. Uciekiniera najlepiej pozbyć się dopóki ten jest na nogach. Jeśli nie zdążysz, facet wsiądzie do samochodu. Uczyń to samo i używając techniki drive-by, rozwal to. Dzięki temu zakończysz kolejną, dosyć prostą, misję.

  Nazwa: Wrong Side of the Tracks
  Nagroda: Respekt +

  Razem ze Smokiem jedźcie na Unity Station. Tam przesiądźcie się na motor. Twoim zadaniem jest rozprawienie się z kilkoma członkami gangu Vagos, którzy wskoczyli na pociąg i odjechali. Jedź tak, aby Twój kumpel mógł bezproblemowo zdejmować wrogów po kolei. Pamiętaj też o unikaniu przeszkód znajdujących się na torach (samochód lub nadjeżdżający z naprzeciwka pociąg). Jeżeli uda Ci się pozbyć wszystkich, zanim pociąg wjedzie na most prowadzący do Las Venturas, zostanie Ci już tylko odwiezienie Big Smoke’a do domu i przeczytanie napisau „Mission Passed”.

  Nazwa: Just Business
  Nagroda: Respekt +

  Ta misja to już nie przelewki. Jest ona trudna i złożona, więc nie przejmuj się, że nie uda Ci się jej przejść za pierwszym razem. Zrobić coś takiego to prawdziwy wyczyn. Przed zabraniem się za nią zaopatrz się w jakąś dobrą broń. Najlepsza pukawka to uzi, ale pistolet od Emmet’a również powinien wystarczyć. Najważniejsze, abyś miał sporą ilość amunicji. Następnie rozpocznij zadanie. Big Smoke poprosi Cię o to, abyście pojechali do Downotown. Zatrzymaj się blisko nowoczesnego biurowca, a następnie wejdź do środka. Na dzień dobry wystrzelona zostaje w was seria pocisków. Kucnij i ukryj się za pobliskim murkiem. Strzelaj do Rusków ile możesz, jeżeli jesteś w takiej pozycji o jakiej mówiłem przed chwilą nie powinni Cię trafiać. Jak wykończysz już wszystkich, pozbieraj pozostawioną broń. Na pewno Ci się jeszcze przyda. Przed wejściem na dach nie zapomnij zabrać kamizelki kuloodpornej. Przejdź przez drzwi znajdujące się nieopodal. Na górze robisz to samo co kilka pięter niżej jednak jest już zdecydowanie łatwiej. Masz dobrą broń, full kamizelkę... Powinieneś sobie bez żadnego problemu poradzić. Następnie, razem ze Smokiem, wsiadasz na motor i zaczynacie uciekać przed nadciągającymi posiłkami rosyjskiej mafii. Tym razem to Ty strzelasz, zaś Twój kumpel prowadzi pojazd. Na początku trafiaj tylko ludzi na motorach, jadącą za Tobą ciężarówką z lawetą się nie przejmuj. Przy pierwszym przystanku rozwal najpierw jeden z trzech aut znajdujących się po prawej stronie, a potem zajmij się gostakami naparzającymi w Was z przodu. Jak już to zrobisz Big Smoke ruszy dalej do wyschniętego kanału. I tutaj mam dla Ciebie tylko jedną radę: strzelaj do wszystkiego co się rusza, a ostrzegam, że jest tego naprawdę sporo! Najpierw rozwal kilka zbliżających się motorów i samochodów. Następnie z mostu wyskoczy kolejna laweta, ale nią się też nie przejmuj. Będzie spuszczała na Ciebie samochody, które Twój kumpel będzie zwinnie omijał. Po kilku chwilach ukaże się kolejna cut-scenka, w której to przeskakujecie nad wybuchającymi samochodami. Rozwalaj wrogów, aż wjedziesz do wąskiego tunelu. Tylko uwaga! Przy wjeździe do tegoż tunelu stoi dwoje ruskich. Pozbądź się ich szybko, bo mogą znacznie uszkodzić Twój motor, co w wielu przypadkach powoduje zakończenie misji. Potem zostaje już tylko wysadzenie paru beczek tak, aby jeden wybuch mógł zmieść z powierzchni parę wrogów naraz. To już koniec! Jedną z najtrudniejszych misji w Los Santos masz już za sobą!

  Ryder

  Nazwa: Home Invasion
  Nagroda: Respekt +

  Zadanie można zacząć tylko w godzinach 12:00-18:00. Niezależnie od tego kiedy przyjdziesz misja rozpocznie się o 22:00. Masz czas do świtu, aby z rezydencji znajdującej się w East Beach wynieść 3 skrzynie z bronią. Wsiądź, wraz z kumplem, do czarnego vana i jedźcie we wskazane miejsce. Po wejściu do środka zachowuj się bardzo cicho, aby nie obudzić właściciela. W tym celu należy się skradać, odchylając lewą gałkę analogową leciutko od siebie. Pierwsze dwie skrzynki znaleźć można na piętrze. Trzecia czeka na Ciebie w pokoju na prawo. Jak załadujesz już wszystkie do Bouxville’a, podjedź do miejscowego pasera.

  Nazwa: Catalyst
  Nagroda: Respekt +

  Udaj się do Jefferson gdzie gang Los Santos Vagos zajął pociąg z jakimś cennym ładunkiem. Zabij ich wszystkich oraz nie zapomnij pozbierać broni. Następnie wsiądź na pociąg, który niespodziewanie ruszy. Pojawi się ikonka celownika, a obraz zmieni się na widok z pierwszej osoby. Twoim zadaniem jest rzucić, jadącemu za Tobą Ryderowi, 10 skrzyń. Najlepiej nie celuj prosto w niego tylko troszeczkę nad. Powinien wtedy bez problemu złapać wszystkie pudła. Na koniec dostaniesz na konto 3 gwiazdki policyjne. Podjedź do najbliższego P’n’S, a potem odwieź swojego kumpla do Ganton.

  Nazwa: Robbing Uncle Sam
  Nagroda: Respekt +

  Weź pół-ciężarówkę stojącą pod domem i wraz z Ryderem podjedź do doków. Tam musisz otworzyć bramę wjazdową tak, aby Twój kumpel mógł dostać się do środka. Wespnij się na murek i przeskocz na drugą stronę. Teraz zabij żołnierza, który pilnuje przełącznika oraz nadciągające posiłki. Następnie rozwal (jednym strzałem) owy przełącznik i wpuść ziomka do środka. Przed budynkiem zrób to samo co w przypadku bramy. Guzik znajduje się po prawej stronie. Teraz wsiądź w wózek widłowy i pakuj skrzynki do ciężarówki. Najlepszym sposobem, o którym mało osób wie, jest branie i ładowanie dwóch skrzynek naraz. Trzeba po prostu najechać idealnie w środek. Jak skończysz z 4 pudłami wewnątrz, zajmij się tymi, które stoją obok magazynu (tam gdzie chwilkę wcześniej zabiłeś żołnierza). W czasie załadunku Ryder dzielnie walczyć będzie z coraz to większymi grupkami wojaków. Powinieneś mu co jakiś czas pomóc. Jego pasek życia nie spada szybko, ale jeśli go zaniedbasz może to się skończyć źle dla Ciebie jak i dla niego. Łup należy odwieźć na plac Emmet’a. W drodze powrotnej będą Ci przeszkadzać samochody wojskowe. Ryder będzie je nawet próbował zatrzymać, rzucając w nie skrzyniami, jednak i tak radzę się pospieszyć. Pamiętaj tylko, aby przy tym jechać ostrożnie i nie wywrócić pojazdu. Jak tylko wiedziesz w czerwony znacznik, misja zakończy się sukcesem!

  Cesar Vialpando

  Nazwa: High Stakes, Low Rider
  Nagroda: 1.000$

  Pora na Twój pierwszy wyścig w grze. Musisz skombinować jakiegoś low-rider’a (samochód bez dachu). Najlepszymi są Voodoo lub Blade, jeden stoi obok domku Cesara. Po rozmowie z nim, udaj się na miejsce wyścigu. Dla jednych graczy jest on łatwy, dla innych trudny. Moim zdaniem, przed pierwszym checkpointem spróbuj znaleźć się na pierwszym miejscu, a potem jechać nie za szybko i nie za wolno. Pamiętaj tylko, aby nie hamować z ręcznym, ponieważ wtedy może Cię nieźle zakręcić. Niestety, low-ridery mają to do siebie, że nawet przy lekkim zderzeniu mogą się obrócić o 180 stopni. Staraj się o nic nie walić. Jeśli będziesz kierował się moimi radami powinieneś ukończyć ten wyścig za pierwszym razem.

  OG Loc

  Nazwa: Life's A Beach
  Nagroda: Respekt +

  Zadanie dostępne tylko w nocy (od 22.00 do 6.00). OG Loc, który poszukuje sprzętu, prosi Cię o dobrej klasy wyposażenie muzyczne. Takowe znajduje się na plaży, na którą należy się udać. Tam porozmawiaj z DJ’ką, przy czym zawsze odpowiadaj jej pozytywnie (naciskając strzałekę w prawo). Wszystko po to, aby móc wsiąść o vana, którego następnie trzeba odwieźć w „bezpieczne miejsce”. Jeżeli jednak chcesz to zrobić, zdaj test tańczenia. Polega on dokładnie na tym samym co zadanie z low-riderami dla Sweet’a. Musisz w odpowiednim momencie nacisnąć odpowiedni przycisk. Jednak tu jest zdecydowanie trudniej, ponieważ kombinacje są tak złożone, że łatwo się pogubić. Jak zbierzesz już 4.000 punktów, wsiądź do pojazdu i odstaw do wyznaczonego garażu.

  Nazwa: Madd Dogg's Rhymes
  Nagroda: Respekt +

  Kolejną rzeczą jakiej brakuje naszemu raperowi są rymy. Niestety, biorąc pod uwagę, że Loc nie ma talentu do ich układania musisz je ukraść. Najlepsze będą te od sławnego Madd Dogg’a. Jego willa znajduje się w Vinewood, więc udaj się tam czym prędzej. Wejdź do budynku. Zachowuj się bardzo cicho (najlepiej kucnij). Twoja jedyna broń to nóż. Strażników zabijaj bardzo dyskretnie. Najlepiej podchodź od tyłu, jak najbliżej możesz, namierz cel i wbił sztylet w gardło. Po wejściu zdejmij jednego oraz drugiego, kręcącego się przy basenie. Jak nadchodzić będzie trzeci skryj się w pokoju po lewej i poczekaj, aż przejdzie, a następnie zrób z nim to samo co z pozostałymi. Dalej, barmana i grającego na konsoli zostaw w spokoju. Cały czas będąc na kuckach wejdź do ciemnego pokoju po lewej, zabierz kamizelkę i wyjdź drugim wyjściem. Zabij gościa pilnującego studia nagraniowego, w którym znajduje się książka z rymami. Od tego momentu możesz używać wszystkich broni. Odbierz życie nadbiegającemu z prawej strony strażnikowi i zabierz mu pistolet z tłumikiem. Teraz wykańczaj wszystkich po kolei, torując sobie drogę do wyjścia. Na zewnątrz zabierz stojący nieopodal rower i zjedź na dół. Teraz przesiądź się w bardziej stabilny pojazd i gnaj do Burger Shot’a, aby oddać OG Locowi przedmiot jego porządania!

  Nazwa: Management Issues
  Nagroda: Respekt +

  W tej misji należy zlikwidować menadżera Madd Dogg’a, który przeszkadza OG Locowi w jego drodze do sławy. Los chciał, że Twój cel znajduje się akurat na ceremoni rozdania nagród. Musisz ukraść samochód, którym będzie odjeżdżał z uroczystości. Auto zaznaczone jest na radarze kolorem czerwonym. Wystarczy je lekko stuknąć, a gdy stanie, przesiąść się do niego. Oczywiście, aby podstęp nie został wykryty pojazd nie może być draśnięty. Jeżeli jakimś nieszczęśliwym trafem tak się stanie, odwiedź najbliższe P’n’S. Pamiętaj jednak, iż masz czas tylko do 22:00. Odnowioną bryką udaj się w miejsce, w którym stoją inni kierowcy i ustaw się tak jak oni. Następnie, pomiędzy nimi, jedź pod budynek, w którym odbywa się gala. Odbierz stamtąd wspomnianego menadżera i jego żonę. Jeżeli chcesz szybko skończyć ich męczarnie, należy zapewnić im miłą kąpiel. Udaj się, w takim razie na molo, rozpędź brykę i parę metrów przed końcem pomostu, wyskocz z auta. Co się dalej stanie chyba nie muszę tłumaczyć. Mission complete.

  Nazwa: House Party
  Nagroda: Respekt +

  Zostałeś zaproszony na imprezę, która odbywa się w jednym z domów na podwórzu w Ganton. Jednak przed tym musisz troszkę o siebie zadbać. W tym celu najpierw udaj się do sklepu z odzieżą Binco, a potem do pobliskiego fryzjera. Po odmienieniu swojego wyglądu, jedź na potańcówkę, zaczynającą się dopiero o godzinie 20:00. Standardowo jednak, bez kłopotów się nie obejdzie. Mianowicie, dowiadujesz się, że gang Ballas chce Was zaatakować. Twoi ziomale reagują na tę wieść szybko i ustawiają blokadę z samochodów. Po chwili rozpoczyna się pierwsza bitwa. Skryj się za autami, uprzednio podnosząc leżącą obok Ciebie broń i naparzaj ile wlezie. Pozbieraj pukawki, a następnie strzelaj w kolejnych, tym razem znajdujących się na wiadukcie. Ostatnia już fala przeciwników przybiegnie z alejki znajdującej się po lewej stronie Twojego domku. Będzie ich sporo, ale zanim dobiegną powinieneś już większość zdjąć. Pamiętaj jednak, aby być cały czas na kuckach. Gratuluję! Właśnie wykonałeś ostatnią misję dla OG Loc’a!

  C.R.A.S.H.

  Nazwa: Burning Desire
  Nagroda: Brak (chyba, że dziewczyna :D)

  Przyszedł (wreszcie?) czas na zlecenia, które dawać Tobie będzie trójka skorumpowanych policjantów. Wielkim minusem jest to, iż za misje nie dostajesz żadnego wynagrodzenia. Zadanie polega na spaleniu budynku, który jest własnością jednego z gangów. W tym celu najpierw zabierz parę koktajli Mołotowa, które znajdują się w alejce w dzielnicy Downtown. Następnie jedź pod właściwą konstrukcję. Na początku rozwal kilku członków gangu stojących przy drzwiach frontowych. Teraz rozpocznij podpalanie. Najlepiej z początku wybij szybę (np. sztyletem), a dopiero potem rzucić koktajl. Jeżeli chcesz, aby rzut był dalszy przytrzymaj dłużej przycisk. Jednak wbrew temu co mogłeś przypuszczać była to tylko pierwsza część zadania. Jak się okazało w domu została dziewczyna. Wbiegnij do środka, aby ją ratować. Na początku weź gaśnice, która znajduje się na końcu korytarza po prawej stronie. Teraz, gasząc ogień, utoruj sobie drogę do Denise (tak się nazywa). Znajduje się ona na piętrze, w pokoju, który leży na końcu korytarza po lewej stronie. Po cut-scence należy ją z płonącego budynku wyprowadzić. To zadanie jest nieco trudniejsze, ponieważ trzeba iść bardziej okrężną drogą. Na zewnątrz odwieź, ją stojącym nieopodal Voodoo, do jej domku w Ganton. Moje gratulacje! Masz pierwsza dziewczynę w grze! Umawiaj się z nią na randki, zapraszaj do resturacji, klubów. Nie pesz się jeśli czasami nie zastaniesz jej w domu, wróć później. Oznaczona jest na mapie czerwonym sercem.

  Nazwa: Gray Imports
  Nagroda: Brak

  Tym razem musisz powstrzymać coraz bardziej rozkręcający się biznes, nielegalnej sprzedaży kradzionych samochodów. Prowadzony jest on przez ruskich, a pomaga im gang Ballas. Udaj się do portu. Tam na placu przed hangarem zrób małą rozróbę. Strzelaj do wszystkiego co się rusza, pomocne mogą być beczki napełnione benzyną. Jeden mały strzał i wielkie bum. Rozpraw się ze wszystkimi, a następnie podejdź do pierwszego budynku po prawej. Przed nim, na kontenerach, znajduje się kamizelka kuloodporna, którą obowiązkowo weź. Na pewno Ci się przyda. Następnie strzel w panel kontrolny, a wtedy metalowe drzwi podniosą się do góry. Na powitanie wyskoczy Ci dwóch gości. Zajmij się nimi w należyty sposób. Idź dalej, pomiędzy skrzyniami, jednak uważaj na wrogów, którzy w każdym momencie mogą zza nich wyskoczyć. Parę metrów od wejścia powinieneś znaleźć serduszko ładujące życie do maksimum oraz kolejną kamizelkę. Toruj sobie drogę, aż do schodów. Tam kucnij i rozwal kilku strażników. Zanim jednak wejdziesz, za nimi znaleźć możesz AK-47... Jedną z najlepszych broni w grze! Na górze leży biuro szefa dowodzącego tym biznesem. Rozwal strzegących go ludzi, a następnie ruszaj w pogoń. Po drodze spotkasz kolejnych, strzelających do Ciebie typków, ale nie zawracaj sobie nimi głowy. Ruska rozwal, zanim dobiegnie do swojego Banshee (samochód sportowy). Jeżeli jednak tak się nie stanie, rusz w pościg na stojącym obok PCJ-600. Kiedy skończysz jego żywot na tym świecie, misja zakończy się sukcesem, a dwaj policjanci, na razie dadzą Ci spokój.

  Sweet (po raz drugi)

  Nazwa: Doberman
  Nagroda: Respekt +

  Mimo iż zadanie jest od Sweet’a bierzesz je w nietypowym miejscu, a mianowicie w sklepie z bronią. Kup jej tam dużo, bo będzie drugą rzeczą, po szczęściu, która bardzo Ci się przyda. W tej misji musisz odbić terytorium, które znajduje się pod panowaniem innego gangu. Teren jaki musisz odebrać to Glen Park na północy Los Santos (zaznaczony na fioletowo). Jedź tam. Teraz należy sprowokować wojnę gangów. W tym celu zabij trzech Ballasów w krótkim odstępie czasu. Aby wygrać bitwę należy odeprzeć trzy fale ataków. Z dwóch stron nadbiegać będzie kilku wrogów, a Ty musisz ich rozwalić. Nic trudnego, biorąc pod uwagę jeszcze to, że po każedym ataku, na ulicy, pojawia się życie i pancerz. Po filmiku rozpraw się z jeszcze jednym przeciwnikiem i ciesz się z kolejnej, zakończonej powodzeniem, misji. Od tej pory mapa Los Santos podzieli się na wiele kolorowych prostokątów. Są to terytoria innych gangów, które możesz przejmować. Robi się to dokładnie identycznie jak w misji, którą przed chwilą przeczytałeś. Ja jednak radzę, abyś na razie nie zawracał sobie tym głowy. Wykonasz to potem... pod sam koniec gry! Oprócz tego, przy domku Carl’a generować się będą pieniądze, a ich suma zależy od posiadanych terenów.

  Nazwa: Los Sepulcros
  Nagroda: Respekt +

  Na początku zwerbuj dwóch członków swojego gangu. Namierz jednego (R1), a następnie naciśnij strzałkę w górę. Dzięki temu będzie on za Tobą chodził i pomagał walczyć z wrogami. To samo zrób z drugim ziomkiem, a następnie wsiądźcie do samochodu. Musisz dojechać na cmentarz, masz na to cztery minuty. Jak znajdziesz się na miejscu przeskocz pobliski murek. Zacznij jatkę. Twoim celem jest Kane, nie pozwól mu uciec. Po wybiciu wszystkich w pień, wsiadaj do samochodu. Dostaniesz na konto dwie gwiazdki. Tym razem jednak nie musisz jechać do P’n’S. Udaj się na podwórze w Ganton. Gdy tam dojedziesz pościg ustanie, a misja zakończy się sukcesem!

  Nazwa: Reuniting The Families
  Nagroda: Respekt +

  Udaj się, wraz z całą paczką, do motelu na północy miasta. Mieliście tam wyrównać rachunki z Ballasami, jednak wpadliście w zasadzkę! Po cut-scence rozpoczyna się strzelanina. Najlepiej nie ruszaj się z miejsca tylko wal ile wlezie. Niestety, w trakcie trwania ostrzału, Sweet zostaje uwięziony w budynku. Twoim zadaniem jest uwolnienie go! Wejdź do środka. Musisz przejść parę korytarzy, aż trafisz do pokoju, w którym znajdziesz swojego brata. Jednak uwaga! Z pomieszczeń, które są rozlokowane po obu stronach tych korytarzy, wyskakiwać będą ludzie z oddziału SWAT. Bądź, więc ostrożny i nie spiesz się, ponieważ w misji nie ma ograniczenia czasowego. Jeżeli stracisz dużo życia to wróć się do automatu z napojami, który umieszczony jest naprzeciwko wejścia. Jedna puszka uzupełnia sporo życia. Jak uwolnisz już swojego brachola, po kolejnym krótkim filmiku, znajdziesz się na dachu. Tam najpierw zabij spuszczających się po linach policjantów, a potem zajmij się helikopterem. Nie przejmuj się, że tan oślepia Cię reflektorem. Wal cały czas w jego kierunku. Po kilku seriach z UZI powinien spaść. Następnie biegnij z Sweet’em na dół i wsiądźcie razem w samochód, którym podjechali Twoi kumple. Teraz zadanie jest bardzo podobne do tego z misji „Just Business”, jednak moim zdaniem... o wiele łatwiejsze. Na początku strzelaj do radiowozów, kolejnym helikopterem sobie nie zawracaj głowy. Pamiętaj cały czas o pasku stanu technicznego samochodu. Jak nie będziesz zbytnio o niego dbał, wybuchniesz! Po następnej cut-scence, do akcji włączą się motocykliści. Będą oni próbowali wskoczyć na maskę Twojego auta. Nie pozwól im na to, a jeśli mimo wszystko im się to uda, zestrzel ich. Teraz zadanie jest już zdecydowanie łatwiejsze. Po paru minutach i ostatniej wstawce, na ekranie powinieneś ujrzeć „Mission Passed”.

  Nazwa: The Green Sabre
  Nagroda: Brak

  Po wejściu do domku Sweet’a okaże się, że go nie ma. Zadzwoni do Ciebie Cesar i poprosi, abyś pojechał w pewne miejsce. Zrób to. Tam przesiądź się do samochodu i obserwuj co się dzieje. Zostałeś zdradzony! Smoke, Ryder, Tenpenny razem z Ballasami! Na domiar złego dzwoni Sweet, który powie, że wpadł w zasadzkę zastawioną przez wyżej wymienionych zdrajców. Jedź czym prędzej mu pomóc. Na miejscu wejdź do „koła” ustawionego z samochodów i zacznij strzelać do wrogów. Jak rozwalisz wszystkich, nadjedzie van z posiłkami. Kucnij i podejdź troszkę bliżej, aby lepiej trafiać. Potem dojadą jeszcze dwie kolejne pół-ciężarówki, ale z nimi nie powinieneś mieć problemów. Następnie okrążą Was radiowozy. Ty zostajesz wpakowany do jednego z nich, Sweet w stanie krytycznym wylądował w więziennym szpitalu. Tenpenny wywozi Cię na tereny wiejskie, do Angel Pine. Mimo wszystko nie to jest najbardziej przykre. Wszystko co udało Ci się odbudować zostało ponownie zniszczone. Zaprzysięgasz sobie zemstę na wszystkich przez, których zaczynasz prawie wszystko od zera. Najpierw jednak należy się do tego przygotować. Gratulacje z odkrycia drugiej części stanu San Andreas! Czekają Cię tu kolejne, dużo trudniejsze misje, a o nich w drugiej części poradnika...


Podziel się
oceń
0
1

komentarze (11) | dodaj komentarz

solucja 2

sobota, 20 czerwca 2009 14:30
Solucja 2
Wsie

C.R.A.S.H.

Nazwa: Badlands
Nagroda: Brak

Witam na wsi! Zaczynasz od zadania dla policjantów, ale na pocieszenie na początku podjedź do Ammu-Nation i uzbrój się w jakąś nową (i dobrą) broń. Teraz musisz wjechać na Górę Chilliad (nie na szczyt) i pstryknąć zdjęcie gościowi, którego uprzednio zabijesz. Możesz zrobić to na dwa sposoby. Pierwszy, o wiele lepszy to taki, aby wkraść się do jego domku cichaczem i zrobić trzeba. Uważaj jednak na strażników, którzy kręcą się wokół domu. Jeżeli Cię zobaczą, ostrzegą Twój cel i ten zacznie uciekać samochodem. W takim wypadku wsiądź na motor, a następnie zacznij go gonić. Pamiętaj, że nie można go wysadzić w powietrze, strzelaj w jego auto tylko do momentu, w którym się zapali. Facet wyskoczy z bryki, a Ty będziesz mógł się go spokojnie pozbyć. Ze zrobionym zdjęciem (wybierz aparat i naciśnij L1), wróć do Tenpenniego.

Catalina

Nazwa: First Date, Tanker Commander
Nagroda: 5.000$

Jak się okazało, Catalina to kuzynka naszego kumpla, Cesara. Jej zadania polegają na wykonaniu czterech kradzieży. To Ty wybierasz, od której zaczniecie. Ja jako pierwszy skok, wybrałem najbliższy cel, czyli stację benzynową w Dillimore. Jedź tam, a następnie przesiądź się do ciężarówki. Na początek należy podczepić do niej naczepę. Ustaw się równo przed nią, weź widok do tyłu (L2+R2) i powoli się cofaj. TIRa musisz odwiedź do RS Haul (blisko Los Santos). Dostaniesz jednak ogon, który będzie Was ścigał i za wszelką cenę chciał zniszczyć. Niestety, jego zamiary nie przekładają się na możliwości, więc po pierwszym zakręcie powinieneś go zgubić. Potem jedź już ostrożnie i spokojnie, aby nie stracić naczepy. Odstaw TIRa na czerwony znacznik, aby misja zakończyła się sukcesem. Od tej chwili możesz wykonać w tym miejscu 8 zadań przewozowych. Jak Ci się to uda, RS Haul, generować będzie 2.000$ dziennie.

Truth

Nazwa: Body Harvest
Nagroda: Respekt +

Truth to hipis, który na swoim polu hoduje marihuanę. Jednak po bliższym poznaniu okaże się, że to spoko gość. W pierwszej misji dla niego musisz ukraść kombajn. W tym celu udaj się na niedaleką farmę. Na niej jedź cały czas przed siebie, uważaj jednak na traktory, które będą próbowały zagrodzić Ci drogę. Po chwili znajdziesz się blisko murowanego płotu odgradzającego pole od reszty. Przeskocz go, a następnie porozwalaj ludzi, którzy będą Ciebie atakować. Wsiądź do kombajnu i rozpocznij drogę powrotną. Nie przejmuj się strzelającymi do Ciebie ludźmi. Sam zobacz co stanie się jak wpadną pod prowadzony pojazd, który przed chwilą ukradłeś. Teraz, jak wyjedziesz z farmy, skręć w lewo. Kawałek dalej, na prawo, powinieneś zobaczyć piaszczystą drogę. Zjedź nią prosto do farmy Truth’a, na którą masz odstawić kombajn.

Catalina (po raz drugi)

Nazwa: First Base, Against All Odds
Nagroda: 2.000$

Catalina zmieniła kryjówkę na domek ukryty głęboko w lesie. Tym razem udamy się do budynku zakładów konnych znajdującego się w Montgomery. Samochód ustaw tak, aby wychodząc, bez problemu do niego wsiąść. W środku, Twoja wspólniczka zajmie się ludźmi, zaś Ty wysadź sejf. W tym celu połóż obok niego bombę, odsuń się na bezpieczną odległość, a następnie odpal zapłon. Dostajesz na konto 4 gwiazdki. Musisz podjechać do najbliższego P’n’S, który wbrew pozorom nie jest wcale tak blisko. Zwinnie omijaj policyjne Jeppy i blokady. Po przemalowaniu odwieź Catalinę do domu.

Nazwa: Gone Courting, Small Town Bank
Nagroda: 10.000$

Czas na napad na bank. Znajduje się on w Palomino Creek, więc udaj się tam czym prędzej. W środku zabij kilku ludzi, a następnie zajmij się bankomatami. Do ich rozwalenia polecam shoutgana. Zabierz kasę, która z nich wypadnie i uciekaj z Cataliną na zewnątrz. Najpierw wykończ gościa, który strzela z dachu. Idź dalej przed siebie i odbieraj życie kolejnym policjantom. Po filmiku, wsiadacie na motor i z 3 gwiazdkami na karku, uciekacie. Ścigać Was będą dwaj policyjni motocykliści, ale z nimi sobie bez problemu poradzisz. Mniej więcej w połowie trasy, Catalina spadnie z motoru, co spowoduje, że przesiądzie się na Twój. Odwieź ją bezpiecznie do kryjówki, a zarobisz największe do tej pory pieniądze.

Nazwa: Made In Heaven, Local Liquor Store
Nagroda: 1.000$

Waszym ostatnim celem jest mały sklepik w Blueberry. Na miejscu zastajesz śmieszną scenkę. Jesteście świadkami kradzieży miejsca, którego Wy mieliście obrabować! Wsiadacie na Quada i ruszacie w pościg. Ostrzegam jednak, że pojazd ten nawet ciężko się kieruje, więc bądź ostrożny. Strzelaj do uciekinierów ile się da. Po śmierci, każdy z nich zgubi walizeczkę, którą należy podnieść (można to zrobić nie zsiadając z pojazdu). Jeżeli jakąś ominiesz nie przejmuj się, wrócisz po nią później. Po zebraniu 3 pakunków odwieź swoją partnerkę z powrotem do chałupy.

Cesar Vialpando

Nazwa: Wu Zi Mu
Nagroda: 5.000$

Odbierz telefon od Cesara, który oznajmi Ci, że niedaleko odbywa się wyścig. Poprosi Cię, abyś wziął w nim udział. W tym celu bierz jakąś szybką brykę (odpowiedni będzie Buffalo stojący obok kryjówki Cataliny), a następnie jedź na linię startu. Zawody obserwuje słynny szef Triady, Wu Zi Mu (Woozie), więc dobrze się postaraj. Wszystkich trzech przeciwników wyprzedź przed pierwszym zakrętem. Potem jedź spokojnie, zahaczając o kolejne checkpointy. Większość trasy biegnie po drogach piaszczystych, tylko ostatni kawałek to asfalt. Wyścig łatwy i szybki (ok. 3 minut), a do tego dobrze płatny!

Nazwa: Farewell... My Love…
Nagroda: Brak

Kolejny telefon, kolejny wyścig, jednak tym razem znacznie trudniejszy. Ścigasz się z (niewidomym) Wu Zi Mu, Cataliną oraz jej chłopakiem, Claude (główny bohater GTA3). Ich samochody należą do tych najlepszych, lecz nie jest to problem, ponieważ Ty również dostajesz super brykę, a mianowicie ZR-350. Krótkie przygotowania i start! Tutaj nie tak łatwo wyprzedzić przeciwników na samym początku. Najtrudniejszy jest pierwszy fragment, bo zawiera kilka ostrych łuków. Z drugiej strony jednak to duży plus, ponieważ owe łuki można przecinać, skracając sobie drogę. Dalsza część trasy nie różni się prawie niczym od tej z poprzedniego wyścigu. Znajduje się tu też parę skrótów, ale są one mniej znaczące. Przy odrobinie szczęście powinieneś ukończyć wyścig za pierwszym razem. Nagrody brak, ale za to proponuje nie wyłączać filmiku jaki zobaczysz od razu po przekroczeniu linii mety. Dlaczego? To już sam sprawdź!


Truth (po raz drugi)

Nazwa: Are You Going To San Fierro?
Nagroda: Respekt +

Truth ma zamiar wynieść się do San Fierro jednak przed tym prosi Cię o przysługę. Chce, abyś pomógł mu spalić jego plantację maryśki. Bierz spawacz i do dzieła. Na wszystko masz 8 minut, a nad Tobą zacznie krążyć helikopter policyjny, ale nim na razie się nie przejmuj. Palenie samo w sobie nie jest trudne. Wystarczy lekko podpalić jeden kawałek, a ogień powinien się rozprzestrzenić. Jeżeli tak się nie stanie, pomóż mu w tym. W razie, gdy spawacz się wyczerpie, wróć na farmę Truth’a po nowy. Zamieniwszy wszystko w popiół i dym, podejdź do samochodu hipisa. Czas zająć się wspomnianym wcześniej helikopterem. Dostajesz w swoje ręce bazukę. Staruszek będzie odciągał uwagę glin, tak, abyś Ty mógł spokojnie wycelować i zestrzelić cel. Nie jest to trudne, więc powinieneś sobie poradzić (aby uaktywnić tryb celowania naciśnij i przytrzymaj R1). Następnie wsiądź do pojazdu Twojego znajomego i zawieź go do garażu, który od tej pory prowadzić będziesz wraz z Cesarem i Kendl. San Fierro wita!

Podziel się
oceń
0
1

komentarze (1) | dodaj komentarz

KODY NA XBOX

sobota, 20 czerwca 2009 14:13
KODY NA XBOX
Działanie
Szybsze samochody
Dziweczyny w bikini
Wszystkie wozy wybuchają
Cały czas północ
Samobójstwo
Wytrzymałość (stamina) na 100%
Piesi stają się elvisami
"Killer Clown Mode "
"Chaos mode"
Piesi posiadają broń
Piesi chcą Cię zabić!
Yakuza Mode (piesi oraz pojazdy azjatyjskiego gangu)
Samochody jeżdżą po wodzie
Prostytutki Ci płacą
Przyciągasz uwagę prostytutek
Adrenalina
Samochody latają po uderzeniu
Smochody mogą latać
Wszystkie pojazdy czarne
Brak przechodniów lub policji
Bronie #1
Bronie #2
Bronie #3
Dostajesz Jetpack
Dostajesz spadochron
Idealne hamowanie
Czas płynie szybciej
Szybsza rozgrywka
Latające łodzie
Mgła
Zachmurzone niebo
"Horrorowa" pogoda
Sześć gwiazdek poszukiwania
Zablokowany poziom poszukiwania
Mniejszy poziom poszukiwania
Powiększenie poziomu poszukiwania
Piesi atakują z bronią!
Piesi atakują!
Pełne celowanie podczas prowadzenia pojazdu
Południe
Noc
Ranek
Zwolnienie rozgrywki
Lepsza przyczepność
Szybsze samochody
Szacunek (Respect) na 100%
Seksapil (Sex Appeal) na 100%
Nigdy nie jesteś głodny
Stajesz się szczupły
Umięśnienie (Muscle) na 100%
Tusza (Fat) na 100%
Max Vehicle Stats
Wysokie skoki na rowerze
Wysokie skoki
Nieskończona amunicja
Długie przebywanie pod wodą
Ranga Hitman dla wszystkich broni
Pomarańczowe niebo
Duży wiatr
Sztorm
Przywołuje Tanker
Przywołuje Caddy
Przywołuje Stunt Plane
Przywołuje Quadbike
Przywołuje Hotring Racer #1
Przywołuje Hotring Racer #2
Mocniejsze uderzenia pięścią
Zero umięśnienia (Muscle) oraz tuszy (Fat)
Możesz rekrutować pieszych (Rockets)
Mocne samochody (właściwości czołgu)
Niewidzialne samochody
Zawsze zielone światła
Wszystkie samochody poniszczone
Wszystkie samochody mają Nitro
Agresywny ruch uliczny
Agresywni kierowcy
$250,000 + Pełne życie & Armor
Nieśmiertelność (nie działa na eksplozje upadania i topienie się)
Brak przechodniów i mały ruch uliczny
Wszystkie pojazdy różowe
Przywołuje Hunter
Przywołuje Hydra
Przywołuje Vortex
Przywołuje Bloodring Banger
Przywołuje Monster
Przywołuje Dozer
Przywołuje Rancher
Przywołuje Stretch
Przywołuje Rhino
Wszystkie pojazdy są farmerskie
Odblokowuje Romero
Odblokowuje Trashmaster

Podziel się
oceń
20
9

komentarze (3) | dodaj komentarz

KODY NA PC

sobota, 20 czerwca 2009 14:05
KODY NA PC

Oto kody działające w San Andreas na PC. Cheaty wklepujecie podczas rozgrywki:

LXGIWYL = Pierwszy zestaw broni
KJKSZPJ = Drugi zestaw broni
UZUMYMW = Trzeci zestaw broni
HESOYAM = Życie, pancerz, 250.000$
OSRBLHH = dostajesz o 2 więcej do Wanted Levelu
ASNAEB = Zeruje Wanted Level
AFZLLQLL = Słonecznie
ICIKPYH = Bardzo słonecznie
ALNSFMZO = Zachmurzenie
AUIFRVQS = Deszczowo
CFVFGMJ = Mglisto
YSOHNUL = Czas leci szybciej
PPGWJHT = Szybsza rozgrywka
LIYOAAY = Wolniejsza rozgrywka
AJLOJYQY = Przechodnie atakują wszystkich kijem golfowym
BAGOWPG = Have a bounty on your head*
FOOOXFT = Każdy ma broń
AIWPRTON = Przywołuje czołg (Rhino)
CQZIJMB = Przywołuje Bloodring Banger’a
JQNTDMH = Przywołuje Rancher’a
PDNEJOH = Przywołuje Samochód Wyścigowy #1
VPJTQWV = Przywołuje Samochód Wyścigowy #2
AQTBCODX = Przywołuje karawan (Romero)
KRIJEBR = Przywołuje limuzynę (Stretch)
UBHYZHQ = Przywołuje śmieciarkę (Trashmaster)
RZHSUEW = Przywołuje wózek golfowy (Caddy)
CPKTNWT = Wszystkie auta wybuchają
XICWMD = Niewidzialny samochód
PGGOMOY = Perfekcyjne zawieszenie
SZCMAWO = Popełniasz samobójstwo
ZEIIVG = Tylko zielone światło
YLTEICZ = Agresywni kierowcy
LLQPFBN = Różowe auta
IOWDLAC = Czarne auta
AFSNMSMW = Łodzie latają
BTCDBCB = Gruby CJ
JYSDSOD = Umięśniony CJ
KVGYZQK = Szczupły CJ
ASBHGRB = Elvis jest wszędzie :)
BGLUAWML = Przechodnie atakują wszystkich wyrzutnią rakiet
CIKGCGX = Impreza na plaży
MROEMZH = Członkowi gangu są wszędzie
BIFBUZZ = Gangi kontrolują ulice
AFPHULTL = Ninja
BEKKNQV = CJ przyciąga do siebie kobiety
BGKGTJH = Słabe auta
GUSNHDE = Szybkie auta
RIPAZHA = Samochody mogą latać
JHJOECW = Duży ‘Bunny Hop’
JUMPJET = Przywołujesz Harier’a (Hydra)
KGGGDKP = Przywołujesz poduszkowiec (Vortex Hovercraft)
JCNRUAD = Smash n' Boom*
COXEFGU = Wszystkie auta maja nitro
BSXSGGC = Auta odlatują po uderzeniu
XJVSNAJ = Północ
OFVIAC = Pomarańczowe niebo
MGHXYRM = Burza
CWJXUOC = Burza piaskowa
LFGMHAL = Mega skok
BAGUVIX = Nieskończone życie
CVWKXAM = Nieskończone nitro
AIYPWZQP = Dostajesz spadochron
YECGAA = Dostajesz jetpack
AEZAKMI = Nigdy nie będziesz miał Wanted Level’u
LJSPQK = Sześciogwiazdkowy Wanted Level
IAVENJQ = Mega cios
AEDUWNV = Nigdy nie poczujesz głodu
IOJUFZN = Zamieszki w Los Santos
PRIEBJ = Funhouse
MUNASEF = Adrenalina
WANRLTW = Nieskończona amunicja
OUIQDMW = Pełna kontrola strzelania podczas jazdy
THGLOJ = Mały ruch uliczny
FVTMNBZ = Wiejskie auta
SJMAHPE = Rekrutuj każdego
BMTPWHR = Country Vehicles and Peds, Get Born 2 Truck Outfit*
ZSOXFSQ = Rozdajesz wyrzutnie rakiet
OGXSDAG = Maksymalny respekt
EHIBXQS = Maksymalny seksapil
VKYPQCF = Taksówki mają nitro oraz zdolność do skoku
NCSGDAG = Poziom ‘Hitman’ we wszystkich pukawkach
VQIMAHA = Maksymalny poziom jazdy
OHDUDE = Przywołuje Apache’a (Hunter)
AKJJYGLC = Przywołuje Quad’a
AMOMHRER = Przywołuje cysternę (Tanker Truck)
EEGCYXT = Przywołuje koparkę (Dozer)
URKQSRK = Przywołuje samolot kaskaderski (Stunt Plane)
AGBDLCID = Przywołuje Monster’a

Podziel się
oceń
3
1

komentarze (3) | dodaj komentarz

sobota, 23 września 2017

Licznik odwiedzin:  13 031  

Kalendarz

« wrzesień »
pn wt śr cz pt sb nd
    010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Archiwum

Głosuj na bloog


zobacz wyniki

Wyszukaj

Wpisz szukaną frazę i kliknij Szukaj:

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

Statystyki

Odwiedziny: 13031

Lubię to

Więcej w serwisach WP

Pytamy.pl

Kobieta